Jeśli poszukujesz skutecznej promocji w internecie to dobrze trafiłeś. Zaprezentuj swoją strone na łamach naszego serwisu i pozwól innym zapoznać się z jej zawartością. Dodanie wpisu zajmie Ci zaledwie 3 minuty, więc nie zwlekaj i dodaj wpis już dziś !

Adwokat | Rozwód i Podział majątku

Adwokat Robert Ofiara świadczy pomoc prawną głównie w zakresie prawa rodzinnego, spraw o odszkodowanie oraz spraw karnych. Kancelaria adwokacka mecenasa Roberta Ofiara wspiera klientów w sprawach o rozwód, w sporach o podział majątku, o kwestie spadkowe. Ten warszawski adwokat specjalizuje się również w sprawach dotyczących dzieci: uregulowanie kontaktów z dzieckiem, konwencja haska, kwestie opieki rodzicielskiej, oraz sprawy dotyczące molestowania dziecka.
Adwokat Robert Ofiara już od 2008 roku świadczy pomoc prawną z zakresu prawa rodzinnego i opiekuńczego. Praktykę zawodową, również z obszaru tych trudniejszych stanów faktycznych, adwokat Robert Ofiara zdobywał m. in. we współpracy z Komitetem Ochrony Praw Dziecka.
Oprócz spraw rozwodowych czy o podział majątku, kancelaria adwokacka świadczy pomoc prawną w zakresie spraw o odszkodowania powypadkowe. Ponadto specjalizuje się w pomocy prawnej z zakresu dochodzenia zadośćuczynienia za śmierć osób najbliższych.

Szczegóły strony robertofiara.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę robertofiara.pl:

Adwokat | Rozwód i Podział majątku

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 17 Odwiedziny googlebot 38