Jeśli poszukujesz skutecznej promocji w internecie to dobrze trafiłeś. Zaprezentuj swoją strone na łamach naszego serwisu i pozwól innym zapoznać się z jej zawartością. Dodanie wpisu zajmie Ci zaledwie 3 minuty, więc nie zwlekaj i dodaj wpis już dziś !

Most protetyczny i ruchoma proteza

Most protetyczny i ruchoma proteza
Odbudowa brakujących zębów staje się znacznie mniej skomplikowanym zabiegiem, jeżeli pacjent posiada jeszcze osobiste zęby. Zachowanie naturalnego uzębienia daje bowiem sposobność założenia mostu protetycznego albo także stabilnej i wygodnej protezy ruchomej. Warto jednak przypomnieć, iż wykorzystanie mostu protetycznego jest możliwe wyłącznie wówczas, gdy pacjent posiada własne zęby po lewej i prawej stronie luki zębowej.
Most protetyczny na stałe mocowany na zębach jest nieruchomy, dzieki czemu wygląda bardzo naturalnie. Ponadto zmniejsza takie odczucia, jak uwieranie czy kwestie z prawidłową wymową. Zmniejsza również ryzyko wystąpienia infekcji dziąseł.
Gdy luka w uzębieniu jest większa niż 2-3 zęby, konieczne staje się zastosowanie protezy ruchomej (wyjmowanej) albo mostu opartego na implantach zębowych. Najtrudniej w sposób komfortowy dla pacjenta uzupełnić zęby w przypadku całkowitego ich braku.

Szczegóły strony www.dentonet.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę www.dentonet.pl:

Most protetyczny i ruchoma proteza

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 99 Odwiedziny googlebot 209